CUBEicon/36/flexible

Uudised

UniCredit Leasing kannab Balti riikides edaspidi nime Citadele Leasing

Selle aasta 4. jaanuaril omandas Citadele edukalt Baltikumis SIA UniCredit Leasingu, liites selle Citadele kontserniga. AS Citadele banka ja UniCredit S.p.A. vaheline tehing hõlmas SIA UniCredit Leasingu nime ja kaubamärgi muutmist, mille tulemusel sai SIA UniCredit Leasingust jaanuaris SIA Citadele Leasing. Edaspidi hakkab Eesti üksus kandma nime SIA Citadele Leasing Eesti filiaal.

 

Citadele Leasing jätkab arenemist kõigis kolmes Balti riigis ning tugineb selles  pikaajalisele valdkondlikule kogemusele, tippspetsialistidele, kõrgeimal tasemel klienditeenindusele ning moodsaimatele tehnoloogilistele lahendustele. Ostutehinguga jätkab Citadele teekonda Baltikumi juhtivaks finantsteenuste pakkujaks kujunemisel.

 

„Citadele Leasinguga koos tugevdame oma positsiooni ja suurendame märkimisväärselt oma osa Baltikumi liisinguturul. Meil on kavas jätkata liisingutoodete edukat arendamist, et kujuneda liisinguturu juhtivaks osaliseks ning pakkuda kõigis Balti riikides klientidele ja partneritele parimat teenindust. Samuti saavad kliendid osa ülejäänud kontserni eelistest. Tehingust võidavad kõige rohkem meie kliendid ja äripartnerid,“ rõhutas Citadele tegevjuht Johan Åkerblom.

 

Nimemuutus ei mõjuta SIA UniCredit Leasingu ja SIA UniCredit Insurance Brokeri olemasolevaid kliente. Kõik sõlmitud lepingud ja kohustused jäävad jõusse kooskõlas kehtivate tingimustega.