CUBEicon/36/flexible

Citadele Leasingu küpsiste kasutamise põhimõtted

Käesolevas küpsiste kasutamise põhimõtetes kirjeldatakse, mis on küpsised ja millist teavet need sisaldavad ning miks me neid kogume ja mis eesmärgil neid kasutame. Siit leiate teavet ka selle kohta, kuidas piirata või peatada küpsiste salvestamist.

 • 1 . Mis on küpsised?

  Küpsised on väikesed failid, mida talletatakse kasutataval seadmel (arvuti, mobiiltelefon jne). Küpsiseid on vaja selleks, et salvestada teavet selle kohta, kuidas meie veebisaiti kasutatakse, näiteks millal veebisaiti citadeleleasing.ee viimati külastati ja mis liiki teavet sellelt otsiti. Küpsised talletatakse seadme kõvakettal brauseri (nt Chrome, Firefox) failide kataloogis.

 • 2 . Milleks küpsiseid kasutatakse?

  Citadele Leasing kasutab küpsiseid, et parandada veebisaidi www.citadeleleasing.ee funktsionaalsust ja kasutamist ning lisaks salvestada statistikat – et saada rohkem teavet saidi külastajate tegevuse kohta ning analüüsida nende kasutuskogemust.

 • 3 . Teave kasutatavate küpsiste kohta

  1.   Seansiküpsised

  Seansiküpsised on ajutised küpsised, mida talletatakse kasutaja seadme brauseris ja mis kustutatakse, kui veebisait suletakse. Seda liiki küpsiseid on vaja kasutada selleks, et veebisait tehniliselt ja funktsionaalselt toimiks.

  2.   Püsiküpsised

  Püsiküpsiseid talletatakse seadmel olenevalt küpsise liigist teatava ajavahemiku jooksul pärast veebisaidi külastust. Need tuvastavad veebisaidi külastaja kui ainulaadse kasutaja ning kui külastaja veebisaidile naaseb, aitavad need meeles pidada teavet külastaja ja tema viimatise tegevuse kohta konkreetsel veebisaidil.

  3.   Jälitusküpsised 

  Jälitusküpsiseid kasutatakse selleks, et koguda üldist statistikat veebisaidi www.citadeleleasing.ee külastuste ja kasutamise kohta. Need ei sisalda isikuandmeid ja nende abil ei saa isikut tuvastada.

  4.   Kolmandate osapoolte küpsised

  Kolmandate osapoolte küpsiseid, näiteks Google AdWordse, kasutatakse selleks, et isikustada teie reklaamisisu, hinnata teie reklaamide tõhusust ja optimeerida teie üldist turunduse teabevahetust.

 • 4 . Kuidas lõpetada küpsiste vastuvõtmine?

  Küpsised, mida kasutab www.citadeleleasing.ee, ei sisalda veebisaidi külastaja kohta mitte mingisugust isiklikku informatsiooni ja neid ei saa kasutada isiku tuvastamiseks. Siiski, kui te soovite piirata või blokeerida selle veebisaidi poolt kehtestatud küpsiseid või kustutada juba salvestatud küpsiseid, siis saate seda teha muutes oma internetibrauseri seadeid.

  Lugege täpsemalt küpiste piirangute kohta siit.

  Lugege siit, kuidas peatada andmete kogumine Google Analytics'i poolt.

  Lugege siit, kuidas kontrollida või kustutada küpsiseid vastavalt teie valikutele.